Zobacz nasze najlepsze wyprawy motocyklowe

.

KARKONOSZE RIDE

POLSKA - Wycieczka motocyklowa - KARKONOSZE RIDE

Wspaniałe trasy motocyklowe po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy.

 

Zobacz

HISZPANIA

COSTA BLANCA RIDE

Zapraszamy Was na wycieczkę motocyklową do słonecznej Hiszpanii na wybrzeże Costa Blanca.

Zobacz

WYSPY HAWAJSKIE ZIMA- Oahu, Maui

Hawaii Islands - Winter Edition

Zapraszamy na wyspy hawajskie Oahu i Maui gdy nadejdzie ziąb. Wspaniałości ofercie nadaje fakt zwiedzania Los Angeles w drodze na Hawaje oraz San Francisco w drodze powrotnej.
Będzie co wspominać!

Zobacz

66 HISTORIC TOUR

Długość trasy to 2500 km, trwa 13 dni i sprawi, że przez długi czas nie zapomnicie smaku motocyklowej wolności w wydaniu amerykańskim oraz przepięknych widoków.
Zobacz

PACIFICA

Jest to najdłuższa i najbardziej obfitująca w atrakcje trasa w naszej ofercie. Jej główną atrakcją jest Pacific Coast Highway nr 1 (Droga wybrzeża Pacyfiku numer 1).

Zobacz

NAVAHO TRAIL

W krainie Indian Navaho - niczym nie skalane przestrzenie!
Zobacz

USA - HAWAII

USA Wild West - MAUI 

Nasza oferta jest połączeniem wyprawy motocyklowej po zachodnich stanach USA, a motocyklową przygodą na Hawajach.

 

Zobacz

NATURITA

To najpiękniejsz trasa motycyklowa jaką możesz sobie tylko wymarzyć. Przebiega przez Parki Narodowe : Monument Valley, Arches, Bryce, Canyonlands, Zion Park i jest absolutnie zachwycająca

Zobacz

NEW ZEALAND TOUR

Nasza podróż przebiega przez najciekawsze trasy motocyklowe północnej wyspy i południowej wyspy Nowej Zelandii. Przejedziemy pólnocnym wybrzeżem, przepiękną trasą Coromandel z klifami z widokiem na Ocean. 

Zobacz

MEXICO - BAJA CALIFORNIA TOUR

Wspaniała słoneczna trasa ciągnąca się od Los Angeles poprzez malownicze tereny półwyspu Baja California aż do pięknego Cabo San Lucas. Pikantne meksykańskie jedzenie, muzyka i śpiew. Nie ma jak "zima w La Paz". 

Zobacz

YELLOWSTONE - STURGIS

To Nasza najnowsza propozycja dla Tych, którzy byli już z nami na wyprawach i chcą poznać zupełnie nowe tereny i Stany USA. Trasa rozpoczyna się w Denever w Kolorado u podnóża majestatycznych Gór Skalistych. 

Zobacz