HAWAII ISLANDS - wyspy hawajskie Oahu, Maui na motocyklach.

Jest to nasza nowa oferta na zimowy czas. Gdy w Polsce zaczyna wiać chłodem, a motocykl odstawiamy na zimę, my wyruszamy na Pacyfik na piękne i ciepłe wyspy hawajskie. Dwie różne wyspy, które przemierzymy motocyklami zachwycą nas lasami deszczowymi, niezliczoną ilością zakrętów, dżunglą, wulkanami oraz wspaniałymi wodospadami w których można raczyć się kąpielą podczas przystanku w podróży.

 

 

OAHU

stolica archipelagu hawajskiego, która przyciąga turystów pięknem swoich plaż ze słynną Waikiki Beach w Honolulu. Mecca surferów, przepięknych tras wzdłuż błękitnego Pacyfiku oraz potężne wulkaniczne góry porośnięte tropikalną roślinnością ukrywające doliny Jurassic Park. Wyspa ma swoją historię II wojny światowej zapisaną w Pearl Harbor, gdzie znajduje się muzeum wojny na Pacyfiku. Wszystkie te miejsca odwiedzimy podczas naszej motocyklowej podróży po wyspie. Lot helikopterem jest jednym z najbardziej spektakularnych widowisk w tej branży.

MAUI

druga co do wielkości wyspa hawajska. Różni się kompletnie od Oahu i jest "dzika". Nie ma tu wieżowców, autostrad czy zatłoczonych plaż. Piękno przyrody zachwyca z każdym przejechanym kilometrem. Góruje nad nią potężny wulkan Haleakala na który wzniesiemy się z poziomu morza i wjedziemy motocyklami na wysokość 3055 m.n.p.m. Wspaniałe motocyklowe trasy biegnące przez dżunglę gdzie z siodełka motocykla widać wodospady różnej wielkości. Potężne klify z widokami zapierającymi dech w piersi oraz wspaniałe plantacje tropikalnych owoców. Doznania potęgują widoki wielorybów wynurzających się z oceanu czy potężne żółwie pływające przy brzegu. Maui zachwyca wszystkim! 

SAN FRANCISCO - LOS ANGELES

Pikanterii dodaje fakt, że nasza wyprawa na wyspy hawajskie rozpoczyna się na kontynentalnym USA, gdzie po przylocie zwiedzimy jedno z amerykańskich metropolii Los Angeles lub Las Vegas, a na powrocie z Hawaii czeka nas zwiedzanie kolejnego amerykańskiego miasta czyli San Francisco ze słynnym mostem Golden Gate.

ZAPRASZAMY - Aloha and Mahalo :)

CENA WYPRAWY:

7600 $  teraz  7300 $ - kierowca 
6900 $  teraz  6500 $ - pasażer

Czas trwania: 14 dni


W CENIE WYCIECZKI:

  • Hotele na całej trasie wycieczki, pokoje dwuosobowe, 
  • stopover w Las Vegas lub Los Angeles oraz San Francisco 
  • Bus na całej trasie. Dla nie motocyklistów możliwość uczestniczenia w wyprawie,
  • bilety lotnicze - przelot w obie strony, wylot z wybranych lotnisk (zależy od dostępności)
  • wynajęcie motocykla Harley Davidson - lub inne marki
  • wycieczka z przewodnikiem po Las Vegas lub Los Angeles oraz San Francisco, Honolulu
  • pełne ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC (ubezpieczenie turystyczne to koszt dodatkowy o wartości $75 za osobę za cały okres pobytu),
  • odbiór z lotniska i przewóz na lotnisko,
  • opieka rezydenta i przewodnika mówiących po polsku. 

CENA WYPRAWY NIE OBEJMUJE:

- wyżywienia
- paliwa do motocykla.