Zobacz nasze najlepsze wyprawy motocyklowe

.

KARKONOSZE RIDE

POLSKA - Wycieczka motocyklowa - KARKONOSZE RIDE

Wspaniałe trasy motocyklowe po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy.

 

Zobacz

HISZPANIA

COSTA BLANCA RIDE

Zapraszamy Was na wycieczkę motocyklową do słonecznej Hiszpanii na wybrzeże Costa Blanca.

Zobacz

66 HISTORIC TOUR

Długość trasy to 2500 km, trwa 13 dni i sprawi, że przez długi czas nie zapomnicie smaku motocyklowej wolności w wydaniu amerykańskim oraz przepięknych widoków.
Zobacz

PACIFICA

Jest to najdłuższa i najbardziej obfitująca w atrakcje trasa w naszej ofercie. Jej główną atrakcją jest Pacific Coast Highway nr 1 (Droga wybrzeża Pacyfiku numer 1).

Zobacz

NAVAHO TRAIL

W krainie Indian Navaho - niczym nie skalane przestrzenie!
Zobacz

USA - HAWAII

Wycieczka dedykowana jest dla ludzi, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej miejsc w USA i na Hawajach. Idealne rozwiązanie dla małżeństw i rodzin, gdzie nie wszyscy chcą przemierzać setki kilometrów motocyklami. 

Zobacz

NATURITA

To najpiękniejsz trasa motycyklowa jaką możesz sobie tylko wymarzyć. Przebiega przez Parki Narodowe : Monument Valley, Arches, Bryce, Canyonlands, Zion Park i jest absolutnie zachwycająca

Zobacz

NEW ZEALAND TOUR

Nasza podróż przebiega przez najciekawsze trasy motocyklowe północnej wyspy i południowej wyspy Nowej Zelandii. Przejedziemy pólnocnym wybrzeżem, przepiękną trasą Coromandel z klifami z widokiem na Ocean. 

Zobacz

MEXICO - BAJA CALIFORNIA TOUR

Wspaniała słoneczna trasa ciągnąca się od Los Angeles poprzez malownicze tereny półwyspu Baja California aż do pięknego Cabo San Lucas. Pikantne meksykańskie jedzenie, muzyka i śpiew. Nie ma jak "zima w La Paz". 

Zobacz

YELLOWSTONE - STURGIS

To Nasza najnowsza propozycja dla Tych, którzy byli już z nami na wyprawach i chcą poznać zupełnie nowe tereny i Stany USA. Trasa rozpoczyna się w Denever w Kolorado u podnóża majestatycznych Gór Skalistych. 

Zobacz